Ana sayfa

Rise Group Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

 

Şirketimiz, küresel müşterilere yüksek kaliteli fitness ve spor ürünleri sunmayı taahhüt eder ve kazan-kazan işbirliği moduna ulaşmak için ortaklaşa daha sağlıklı yaşam tarzını teşvik eder, şirketimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.

 

Çin Rise Group Co., Ltd şirket Profili 0Çin Rise Group Co., Ltd şirket Profili 1

Çin Rise Group Co., Ltd şirket Profili 2

Müşterilerimiz dünyanın her yerinde.Farklı ülkelerin pazarlarına ve politikalarına aşinayız ve popüler ürünlerin trendini biliyoruz. Müşterilerimize faydalı bilgiler ve iyi tavsiyeler verebiliriz. WALMART, HEAD, FILA, TRAGET, MARIKA, COSTCO, Eğlence Ekipmanları ile uzun vadeli işbirliğimiz vardır. , Dick's, Bass Pro, Academy gibi şirketler ve birçok amazon satıcısıyla işbirliği yapıyor. Bunları her yıl düzenli olarak tedarik ediyoruz. Çok deneyimliyiz, spor endüstrisindeki en son gelişmeleri biliyoruz ve size yardımcı rehberlik ve tavsiyeler sunabiliriz, böylece yapabilirsiniz. daha iyi satmak ve geliştirmek.

 

Çin Rise Group Co., Ltd şirket Profili 3Çin Rise Group Co., Ltd şirket Profili 4

Çin Rise Group Co., Ltd şirket Profili 5

 

Çin Rise Group Co., Ltd şirket Profili 6   Çin Rise Group Co., Ltd şirket Profili 7   Çin Rise Group Co., Ltd şirket Profili 8

 

 

Vizyonumuz: Daha sağlıklı insanlar, Daha sağlıklı dünya
Görevimiz: Dünyanın en iyi hizmetini sağlayın
Temel değerlerimiz: Samimiyet, Sorumluluk, Gayret, Kazan-Kazan

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Risegroup şirketi 2000 yılında kurulmuş olup, 20 yıldır Yoga, Fitness ve spor hatlarına odaklanmaktadır.3 kişilik küçük ofisin başlangıcından itibaren 60 kişilik pazarlama ve tedarik zinciri yönetim ekibi artı 2 kendi fabrikası haline geldi. 100-150 işçi, 8000 m2, Şangay yakınlarında bulunan bir Fitness Aksesuarları Fabrikası.

 

Spor ve fitness alanında 20 yılı aşkın manafacturing tecrübemizle, eksiksiz bir QA ve QC ekibi geliştirdik ve evde fitness, yoga aksesuarları ve açık hava sporlarını kapsayan eksiksiz bir ürün serisine sahibiz.

 

Güvenilir tecrübemiz ve tedarik kabiliyetimiz ile çok hoş bir işbirliğine sahip olacağımıza, ilişkinin uzun vadeli istikrarlı ve sürdürülebilir gelişiminin peşinde olduğumuza inanıyoruz, her türlü sorunuza danışılabileceğimizi düşünüyoruz. Müşteri Hizmetleri Müdürü.

 

İsim: Michelle ZhangHizmetler: İngilizce ve Çince

Tel: +8613761030160         Woriking Saati : 08: 00 AM-19: 00 BJT

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : TTG

No. Çalışanları : 80~100

Yıllık satış : 5,000,000-10,000,000

Yıl kurulan : 2000

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Rise Group Co., Ltd Sertifikalar Çin Rise Group Co., Ltd Sertifikalar Çin Rise Group Co., Ltd Sertifikalar Çin Rise Group Co., Ltd Sertifikalar